Zvonička na Baních

01.10.2013 21:43

Okrašlovací spolek Zbraslav vytipoval další zanedbané zákoutí vhodné ke zkrášlení a zvelebení. Jedná se o starou zvoničku na křížení ulice K Vejvoďáku a Lesáků, která je v současnosti zarostlá bezem a jalovcem a tudíž si jí kolemjdoucí téměř nevšimnou. Cílem je zvoničku opatřit novým nátěrem, případně opravit, prostříhat keře, odvézt u ní ležící malou skládku suti a celé okolí vyčistit a zkrášlit. Na základě komunikace s MČ Praha-Zbraslav byla přislíbena spolupráce na obnově zvoničky ze strany obce. Máte-li zájem zúčastnit se úklidu a zlepšení vzhledu tohoto místa spolu se členy Okrašlovacího spolku, kontaktujte nás.

A jestliže najdete další nevzhledná místa, která by bylo zajímavé zvelebit, těšíme se na tip. Už nyní chystáme vytvoření veřejného ohniště a snad i znovuobnovení hřiště v Borovičkách, zkultivování prostoru před vchodem do ZŠ V.Vančury v ulici U lékárny, údržbu studánek a další zajímavé akce.

Pěkné dny, za členy Okrašlovacího spolku Zbraslav, Petra Hamerská