Vandal poničil informační ceduli u ohniště

06.03.2017 09:48

Je nám to moc líto, ale opět se našel vandal, který nemůže nechat pěknou věc na pokoji a zcela nesmyslně zdemoloval rám informační tabule u veřejného ohniště v Kamínce. Možná se chtěl na třískách ohřát, kdo ví. Nebo to byl obyčejný zloděj, protože během následujících dní zmizela ochranná folie z cedule. Členové Okrašlovacího spolku, který ve spolupráci s MČ Praha-Zbraslav a mnoha dobrovolníky ohniště vybudoval, ceduli opět o víkendu opravili.  Stojí nám totiž za to udržet místo kultivované. Vandal ať si vyřídí se svým svědomím, zda patří k civilizovaným lidem nebo k barbarům. Prosíme Vás všechny, abyste nebyli lhostejní, pokud někoho uvidíte ničit to, co má sloužit všem. Neostýchejte se zavolat Městskou policii na tel: 257 213 233 nebo  777 156 656. Veřejný prostor je nás všech a nechceme přece žít na smetišti ani v troskách.

Za Okrašlovací spolek Zbraslav, Štěpánka Hrdá

oszbraslav.rajce.idnes.cz/Oprava_poskozene_cedule_u_ohniste/