Slavnostní otevření Belvederu proběhlo v pátek 4.12. v 17 hod.

29.11.2015 12:01

Páteční slavnostní otevření Belvederu proběhlo v přátelské, byť trochu deštivé atmosféře. Náš spolek byl paní starostkou Vejvodovou požádán o jeho organizaci a protože volba padla na podvečerní čas, přímo se nabízelo pohrát si se světlem. Po přivítání a poděkování investorům, architektům a stavitelům jsme vyslechli krátké slovo o historii a záměrech rekonstrukce od pana architekta Hofmeistera. Poté následovala ukázka jízdy na jednokolkách od Johanky a Dorotky, oslnivé ohnivé kolo předvedl Libor a ohnivé pójky k našemu úžasu roztančila Terka. Následovala procházka po vyzdobeném Belvederu kolem instalací ze svíček, všemožných lampionků a světýlek až k centrálnímu altánu a světelnému potůčku. Těžko popsat, kolik radosti může přinést pár svítících tyčinek pro všechny děti. Nechybělo ani občerstvení, ale především radost z toho, že máme nové pěkné místo k odpočinku venku.

Fotogalerie:www.facebook.com/media/set/?set=pcb.955176891230820&type=3