Proběhl Velký jarní úklid Zbraslavi

29.04.2014 09:30

V neděli 27. dubna 2014 proběhl Velký jarní úklid Zbraslavi. V půl desáté jsme se sešli před základní školou a bylo nás asi 40. A to nebylo vše, několik rodin se připojilo úklidem své ulice, již předchozí den proběhl úklid ve Strnadech. Celkem se tak akce zúčastnilo asi 60 lidí. Rozdělili jsme si oblasti a tak se uklízelo od kruhového objezdu u Krňáku až ke kapličce na Baních. Celkem jsme rozdali a nepořádkem naplnili asi 70 pytlů. Pytle nám dodal Městský úřad, ketrý také zajistil jejich pondělní odvoz.

Naším cílem bylo uklidit alespoň část nepořádku, především na místech, kde se většinou neuklízí. Mnoho členů Okrašlovacího spolku uklízí pravidelně kolem svého bydliště. Také víme o dalších dobrovolnících, kterým není lhostejné jejich okolí. Velice nás těší, že v tom nejsme sami a věříme, že nás bude čím dál více a že naše město bude čím dál více podobné kulturně vyspělým městům. 

Děkujeme všem, kteří se úklidu zúčastnili!

Dvě další fotky ve Fotogalerii